Kossuth Zsuzsanna Alapítványi Bál

Az alapítványi bál részletes programjának megtekintéséhez kattintson a cikk címére vagy a További információ linkre.

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

Nyílt nap a 8. osztályosok részére

Iskolánkban 2019. december 11-én, szerdán 10 órától nyílt napot tartunk.
Az igazgatói tájékoztatót követően lehetőség lesz tanítási órákon való részvételre is.
Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat és szüleiket is!

HATÁRTALANUL! Program Együttműködés középiskolák között (2019)

A 2018/2019-es tanévre is sikeresen pályáztunk a szabadkai partneriskolánkkal való utazásra - találkozásra.
A pályázat keretében kölcsönös látogatáson vettünk részt egymás intézményeiben és településén. 21 diák és 3 kísérőtanár 2 éjszakát töltött el Szabadkán, a Szabadkához közeli Tótfaluban illetve Szegeden.
Tartalmas programot szerveztek szabadkai vendéglátóink. Sétáltak a belvárosban, a képtárban megcsodálhatták az ottani művészek alkotásait.

Szakmák éjszakája 2019

2019. április 12-én ismét megrendeztük a Szakmák éjszakáját. Változatos programok közül választhattak az iskolánkba látogató fiatalok. Divatterveket tekinthettek meg, kipróbálhatták a babamasszázst, a csecsemő gondozást, részt vehettek boncoláson. Egészsegügyi méréseket kérhettek, megismerkedhettek a mentősök munkájával, s ha elfáradtak egy gyógyteával és friss salátával frissíthették fel magukat.

Határtalanul! Program Együttműködés szakképző iskolák között (2018)

2017. novemberében megkaptuk az értesítést, hogy a Határtalanul HAT-17-02-2017-00156 iktatószámmal beadott pályázatunk támogatást nyert. A megvalósítás előkészítése zajlik.

A pályázatban partnerünk az Egészségügyi Iskola Szabadkáról (Srednja medicinska škola Subotica). A megvalósítása nehézkesen indult, hiszen már az utazások megfelelő időpontjának megtalálása is nehezen valósult meg.

Oklevélosztó ünnepség (2018)

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Feliratkozás RSS - Programok csatornájára