Nyílt nap a 8. osztályosok részére

Iskolánkban 2019. november 12-én, kedden 10 órától nyílt napot tartunk.
Az igazgatói tájékoztatót követően lehetőség lesz tanítási órákon való részvételre is.
Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat és szüleiket is!

További nyílt napok időpontjai

• 2019. december 11. 10 óra

HATÁRTALANUL! Program Együttműködés középiskolák között (2019)

A 2018/2019-es tanévre is sikeresen pályáztunk a szabadkai partneriskolánkkal való utazásra - találkozásra.
A pályázat keretében kölcsönös látogatáson vettünk részt egymás intézményeiben és településén. 21 diák és 3 kísérőtanár 2 éjszakát töltött el Szabadkán, a Szabadkához közeli Tótfaluban illetve Szegeden.
Tartalmas programot szerveztek szabadkai vendéglátóink. Sétáltak a belvárosban, a képtárban megcsodálhatták az ottani művészek alkotásait.

Szakmák éjszakája 2019

2019. április 12-én ismét megrendeztük a Szakmák éjszakáját. Változatos programok közül választhattak az iskolánkba látogató fiatalok. Divatterveket tekinthettek meg, kipróbálhatták a babamasszázst, a csecsemő gondozást, részt vehettek boncoláson. Egészsegügyi méréseket kérhettek, megismerkedhettek a mentősök munkájával, s ha elfáradtak egy gyógyteával és friss salátával frissíthették fel magukat.

Határtalanul! Program Együttműködés szakképző iskolák között (2018)

2017. novemberében megkaptuk az értesítést, hogy a Határtalanul HAT-17-02-2017-00156 iktatószámmal beadott pályázatunk támogatást nyert. A megvalósítás előkészítése zajlik.

A pályázatban partnerünk az Egészségügyi Iskola Szabadkáról (Srednja medicinska škola Subotica). A megvalósítása nehézkesen indult, hiszen már az utazások megfelelő időpontjának megtalálása is nehezen valósult meg.

Oklevélosztó ünnepség (2018)

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Ballagás (2018)

Szakmák éjszakája 2018

Osztály-játék