Beiskolázás

Érettségire felkészítő oktatás szakközépiskolát végzettek részére (2 éves)

Tájékoztató

az iskolarendszerű képzésben államilag elismert szakképesítést szerzett tanulók érettségire felkészítő két (2) éves szakközépiskolai oktatásáról (nappali tagozat)

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora 2020 (módosult)

A 0102 kódú tanulmányi terület ideiglenes felvételi rangsora 2020.03.17-én változott!

Letölthető a 2020/2021. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora. A felvételi rangsor tanulmányi területenként készült.

A rangsorban a tanulók oktatási azonosítójukkal szerepelnek, illetve ha valaki adott meg jeligét, akkor az is fel van tüntetve. A tanuló azonosító adata mellett feltüntettük a felvételi eljárásban elért összesített pontszámát is, amely alapján kialakult a rangsor.

"Nézz körül a KZs-ban!" - Nyílt nap: 2020.03.12. 10 óra

Nyílt napunkon szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, melyen tájékozatást adunk a 2020. szeptember 1-től tervezett, érettségi épülő, nappalis szakképzésekről.
A tájékoztatót követően lehetőség lesz bemutató órákon való részvételre.

Tájékoztatás a felvételi elbeszélgetésről

Tisztelt Szülők/Jelentkezők!

A felvételi elbeszélgetésről az értesítéseket e-mailben továbbítottuk minden jelentkezőnek amennyiben az egészségügyi ágazatban az emelt szintű angol nyelvoktatásra (0102-es kód), illetve a kreatív kultúra és művészet ágazatra (0103 és 0104-es kód) jelentkezett.
Amennyiben nem kapta meg az értesítést, kérjük a czinkandrea.kzs@gmail.com e-mail címen vagy a 62/550-486 (106-os mellék) telefonszámon jelezze.

Nyílt nap a 8. osztályosok részére

Iskolánkban 2019. december 11-én, szerdán 10 órától nyílt napot tartunk.
Az igazgatói tájékoztatót követően lehetőség lesz tanítási órákon való részvételre is.
Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat és szüleiket is!

Egyeztetett felvételi jegyzék

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételt nyert 8. osztályos tanulók egyeztetett felvételi jegyzéke.

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

Szakmák éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

Feliratkozás RSS - Beiskolázás csatornájára