Beiskolázás

PÓT Pótjelentkezés

Kedves Érdeklődő!

Online jelentkezési űrlap

Az online jelentkezési űrlap kitöltése előtt feltétlenül olvassa el a tájékoztatót!

Kedves Tanulók!

A 2020/2021-es tanévtől a felnőttképzési jogviszonyban lévő tanulóinknak részben tantermen kívüli, online elméleti oktatást és számonkérést, valamint havi 1-2 alkalommal szombatonként kötelező iskolai megjelenést igénylő szaktanári órákat (konzultációkat) fogunk szervezni.

A hétköznapi, szakmai gyakorlatokon való, kötelező, személyes megjelenést ezzel is kívánjuk segíteni.
A digitális munkarenddel csökkenteni szeretnénk a munkahelyi távolléti időt és ezáltal egy család-munkahelybarát oktatást kínálunk fel.

Könnyűipari technikus - Ruhaipari szakmairány (5 0723 16 05)

Rendkívüli felvételi eljárás (9. évfolyam)

A Szegedi Tudományegyetem Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája rendkívüli felvételi eljárást hirdet az alábbi technikumi képzésekre a 9. évfolyamra:

• egészségügy ágazat
  • egészségügy ágazat (emelt óraszámú nyelvi képzés)
  • kreatív ágazat (divat- stílus- és jelmeztervező)
  • kreatív ágazat (grafikus)

Jelentkezni személyesen lehet az iskolában a titkárságon (6724 Szeged, Kodály tér 1.), előtte időpont egyeztetést kérünk ( 62/550-486)!

Érettségire felkészítő oktatás szakközépiskolát végzettek részére (2 éves)

Tájékoztató

az iskolarendszerű képzésben államilag elismert szakképesítést szerzett tanulók érettségire felkészítő két (2) éves szakközépiskolai oktatásáról (nappali tagozat)

Tájékoztatás a felvételi elbeszélgetésről

Tisztelt Szülők/Jelentkezők!

A felvételi elbeszélgetésről az értesítéseket e-mailben továbbítottuk minden jelentkezőnek amennyiben az egészségügyi ágazatban az emelt szintű angol nyelvoktatásra (0102-es kód), illetve a kreatív kultúra és művészet ágazatra (0103 és 0104-es kód) jelentkezett.
Amennyiben nem kapta meg az értesítést, kérjük a czinkandrea.kzs@gmail.com e-mail címen vagy a 62/550-486 (106-os mellék) telefonszámon jelezze.

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

Szakmák éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

Feliratkozás RSS - Beiskolázás csatornájára