Egészségügy

Szeged Szakképzéséért díj

Gratulálunk Barát Judit kolléganőnknek a szakmai munkájáért kapott "Szeged Szakképzéséért" díjhoz! Nagyon büszkék vagyunk a tanárnőre, és örülünk, hogy a diákjaink oktatásába, támogatásába fektetett munkája méltó elismerésben részesült. Fáradhatatlan munkabírása, embersége, szakmai felkészültsége, a szakképzésben végzett kimagasló munkája követésre méltó és dicséretes.

Tantárgy felmentési kérelem

Letölthető a tantárgy felmentési kérelem.

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

Szakmák Éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák Éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

ÁPOLÓ leszek ösztöndíjprogram

Örömmel értesítjük, hogy az Állami Egészségügyi Ellátó Központ pályázatot hirdetett EFOP-1.10.1-VEKOP-16-2016-0000 1 "Ápoló tanulók részére pályaválasztást támogató ösztöndíjas program" címmel, amely egy kiemelt projekt.

Az ösztöndíjprogramban való részvételre vonatkozó pályázati lehetőség 2017. december 18-án megnyílt.

A pályázati adatlap kitöltésére a https://apololeszek.aeek.hu oldalon, regisztrációt és belépést követően van lehetőség.

Szeged Szakképzéséért díj (2017)

A Szegedi Szakképzési Centrum immáron 2. alkalommal osztotta ki a Szeged Szakképzéséért díjat. Ebben a tanévben Dr. Emődiné Dr. Tihanyi Katalin kolléganőnk kapta ezt a szakmai elismerést.
A doktornő 1979 -ben végzett a SZOTE Általános Orvosi Karán. Ezt követően fertőző betegek gyógyításával foglalkozott 9 éven át. A gyógyítás mellett részt vett az orvostanhallgatók, illetve óraadóként a Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolában az ápolók képzésében. 1991-től teljes állásban tanítja a jövendő egészségügyi szakdolgozói nemzedéket.

TEg-ez, azaz Tervezz Egészséget!

Pályázat a KZs-ban, avagy hogyan tudnátok felhívni kortársaitok figyelmét a testi-lelki jólét fontosságára, azért, hogy egészségesebbek, és boldogabbak legyetek!

Letölthető plakát

Felnőttoktatás

Szakképzés érettségi után

Továbbtanulási lehetőségek az iskolában a 13. évfolyamtól, esti képzési formában.

Feliratkozás RSS - Egészségügy csatornájára