Egészségügy

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az idei tanévben, az ágazati érettségi tantárgyakból rendezett országos (ÁSZÉV) verseny elődöntőjén 2 ágazatban, iskolánk 9 tanulója vett részt.
Az I. forduló eredményei alapján az országos döntőben képviselik iskolánkat:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• Pál Blanka - 12.a
  • Rácz Viktória Fruzsina - 12.a

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• Sárközi Fanni Zsóka - 12.b

Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a döntőhöz!

"Nézz körül a KZs-ban!" - Nyílt nap: 2020.03.12. 10 óra

Nyílt napunkon szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, melyen tájékozatást adunk a 2020. szeptember 1-től tervezett, érettségi épülő, nappalis szakképzésekről.
A tájékoztatót követően lehetőség lesz bemutató órákon való részvételre.

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2020

Az ÁEEK által megrendezésre kerülő, gyakorló ápoló és ápoló szakos, végzős tanulók számára meghirdetett versenyen iskolánk 16 nappali és 3 esti tagozatos tanulója vett részt.

Gyakorló ápoló kategóriában a legjobb helyezést - 6. hely - Tóth Melinda 2/14/3.a osztályos tanuló érte el. Felkészítő tanára Barát Judit tanárnő volt.
Az idei évben, ebben a képzésben nem szervezik meg a döntőt.

Az ápoló szakos tanulók közül a döntőbe jutottak:

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

Nyílt nap a 8. osztályosok részére

Iskolánkban 2019. december 11-én, szerdán 10 órától nyílt napot tartunk.
Az igazgatói tájékoztatót követően lehetőség lesz tanítási órákon való részvételre is.
Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat és szüleiket is!

A 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen elért sikerünk

A Magyar Vöröskereszt 2019. szeptember 14-én az Elsősegélynyújtás Világnapján szervezte meg 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyét Zalaegerszegen, melyen iskolánk csapata BRONZ minősítést szerzett.
A csapat tagjai voltak: Pap Viktória, Bab Patrik, Pál Blanka, Gábor Réka és Csaszny Eszter (az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola tanulója). Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Országos Elsősegély-ismereti Versenyen (2019)

Büszkék vagyunk iskolánk csapatára, akik az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen döntőjében IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak: Pál Blanka, Pap Viktória 11.a osztályos tanulók és Csaszny Eszter a SZTE Gyakorló Gimnázium tanulója.

Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Egyeztetett felvételi jegyzék

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételt nyert 8. osztályos tanulók egyeztetett felvételi jegyzéke.

Feliratkozás RSS - Egészségügy csatornájára