Eredményeink

Mikó Anna tanárnő Bonis Bona díja

BonisBonaNem elég a tehetséget felismerni, azt segíteni is kell, biztatni, gondozni. A pedagógus életében a tanítványok sikere és tehetségének kibontakoztatása egy nagyszerű szakmai kihívás és feladat.
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárságához tartozó Új Nemzedék Központ a Nemzeti Tehetség Program keretein belül lehetőséget ad a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző szakemberek, tehetségsegítők és tehetséggondozó szervezetek erkölcsi és anyagi elismerésére.

Útravaló csapatverseny

"Tegyünk több tudást a tarisznyánkba" címmel csapatversenyt hirdetett az Emberei Erőforrások Minisztériuma. Iskolánkat Kiss Zenóbia Katalinnak (10.a) és Kovács Lóránt Antalnak (9.a) képviselte. A verseny két online fordulóján 223 csapat mérte össze a tudását egészségtan és pályaorientáció témában, majd a döntőn tizenhét csapat vett részt. Tanulóink az országos döntőben az előkelő 7. helyet szerezték meg.

A Magyar Ápolási Egyesület pályázatán elért eredményünk

A Kossuth Zsuzsanna Emlékév kapcsán a Magyar Ápolási Egyesület pályázatot hirdetett tudományos szakmai dolgozat elkészítésére. A háromtagú szakmai bizottság Barta Bence 14/3 gyakorló ápoló és Lengyel Márk 9.a osztályos tanulóink munkáját sikeresnek ítélte és 2017. május 11-én sajtótájékoztató keretében elismerő oklevéllel jutalmazta.

Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencia

Az idén 2017. április 3-4.-én Székesfehérváron rendezték meg a XX. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferenciát. Iskolánkból 3 pályaművet hívott meg a szakmai zsűri a döntőbe, ahol a csapatoknak lehetőségük volt dolgozatuk bemutatására egy prezentáció segítségével. 83 dolgozat érkezett be az országból. 30 dolgozatot hívtak meg a döntőbe.

Az Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó versenyen elért eredményünk

A Magyar Vöröskereszt immár 22. alkalommal rendezte meg az Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó verseny megyei fordulóját. Iskolánkat Barta Zoltánné tanárnő vezetésével Csóti Annabella 13. gyógyszertári asszisztens, Lázár Ágnes és Madár Viktória 13. gyógymasszőr osztályos tanulóink képviselték. Csapatunk a Vígan csapatnévvel versenyzett, ami a lányok lelkesedését és szakmai hozzáállását is tükrözi. Az élen holtverseny alakult ki, végül az előkelő 2. helyen végeztünk.

A Babits Mihály Versmondó versenyen elért eredményeink

2017. április 6-án versmondó versenyt rendeztek Szegedi SZC Vedres István Szakgimnáziumában Babits Mihály emlékére, aki 1906 és 1908 között az iskola tanára volt.

Az ASZÉV versenyen elért eredményeink (2017)

Ebben a tanévben a megújult képzési keretek között rendezték meg az Ágazati Szakmai Érettségi Versenyt. Iskolánk tanulói képző- és iparművészet valamint egészségügyi ágazatban jutottak be az országos döntőbe.

Az OSZTV versenyen elért eredményeink (2017)

Az EMMI által az 55 723 01 Ápoló szakos végzős tanulóknak meghirdetett Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjét Budapesten rendezték meg. Az előzetes írásbeli eredmények alapján a 93 versenyzőből 10 főt hívtak meg.

Feliratkozás RSS - Eredményeink csatornájára