Eredményeink

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

Iskolánk elkötelezett híve anyanyelvünk ápolásának és tanulóink beszédkultúrájának fejlesztésének. A Mikó Anna Júlia tanárnő működteti az iskolai anyanyelvápoló szakkört, melynek tagjai szép eredménnyel vesznek részt a városi, megyei illetve országos versenyeken, találkozókon.

Mikó Anna tanárnő Bonis Bona díja

BonisBonaNem elég a tehetséget felismerni, azt segíteni is kell, biztatni, gondozni. A pedagógus életében a tanítványok sikere és tehetségének kibontakoztatása egy nagyszerű szakmai kihívás és feladat.
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárságához tartozó Új Nemzedék Központ a Nemzeti Tehetség Program keretein belül lehetőséget ad a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző szakemberek, tehetségsegítők és tehetséggondozó szervezetek erkölcsi és anyagi elismerésére.

Útravaló csapatverseny

"Tegyünk több tudást a tarisznyánkba" címmel csapatversenyt hirdetett az Emberei Erőforrások Minisztériuma. Iskolánkat Kiss Zenóbia Katalinnak (10.a) és Kovács Lóránt Antalnak (9.a) képviselte. A verseny két online fordulóján 223 csapat mérte össze a tudását egészségtan és pályaorientáció témában, majd a döntőn tizenhét csapat vett részt. Tanulóink az országos döntőben az előkelő 7. helyet szerezték meg.

A Magyar Ápolási Egyesület pályázatán elért eredményünk

A Kossuth Zsuzsanna Emlékév kapcsán a Magyar Ápolási Egyesület pályázatot hirdetett tudományos szakmai dolgozat elkészítésére. A háromtagú szakmai bizottság Barta Bence 14/3 gyakorló ápoló és Lengyel Márk 9.a osztályos tanulóink munkáját sikeresnek ítélte és 2017. május 11-én sajtótájékoztató keretében elismerő oklevéllel jutalmazta.

Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencia

Az idén 2017. április 3-4.-én Székesfehérváron rendezték meg a XX. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferenciát. Iskolánkból 3 pályaművet hívott meg a szakmai zsűri a döntőbe, ahol a csapatoknak lehetőségük volt dolgozatuk bemutatására egy prezentáció segítségével. 83 dolgozat érkezett be az országból. 30 dolgozatot hívtak meg a döntőbe.

Az Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó versenyen elért eredményünk

A Magyar Vöröskereszt immár 22. alkalommal rendezte meg az Országos Csecsemő- és Kisdedgondozó verseny megyei fordulóját. Iskolánkat Barta Zoltánné tanárnő vezetésével Csóti Annabella 13. gyógyszertári asszisztens, Lázár Ágnes és Madár Viktória 13. gyógymasszőr osztályos tanulóink képviselték. Csapatunk a Vígan csapatnévvel versenyzett, ami a lányok lelkesedését és szakmai hozzáállását is tükrözi. Az élen holtverseny alakult ki, végül az előkelő 2. helyen végeztünk.

A Babits Mihály Versmondó versenyen elért eredményeink

2017. április 6-án versmondó versenyt rendeztek Szegedi SZC Vedres István Szakgimnáziumában Babits Mihály emlékére, aki 1906 és 1908 között az iskola tanára volt.

Az ASZÉV versenyen elért eredményeink (2017)

Ebben a tanévben a megújult képzési keretek között rendezték meg az Ágazati Szakmai Érettségi Versenyt. Iskolánk tanulói képző- és iparművészet valamint egészségügyi ágazatban jutottak be az országos döntőbe.

Feliratkozás RSS - Eredményeink csatornájára