Képzőművészet

Szeged Napja 2017 - Divatbemutató

Iskolánk divat és stílustervező diákjai felkérést kaptak, hogy a Szeged Napja rendezvénysorozat keretében mutassák be legújabb kollekciójukat. Ezúttal a tanév legjobb darabjai vonultak fel a kifutóra, ahol mind a négy divat- és stílustervező szakos évfolyam képviseltette magát.

Az ASZÉV versenyen elért eredményeink (2017)

Ebben a tanévben a megújult képzési keretek között rendezték meg az Ágazati Szakmai Érettségi Versenyt. Iskolánk tanulói képző- és iparművészet valamint egészségügyi ágazatban jutottak be az országos döntőbe.

Rajzpályázat "Kossuth Zsuzsanna - mi az üzeneted számunkra?"

2017 Kossuth Zsuzsanna éve. Ennek tiszteletére hirdeti meg az SZSZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája képzőművészeti pályázatát általános és középiskolások számára.

Fotó- és képzőművészeti pályázat szép eredményekkel

A Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozata idén 17. alkalommal hirdette meg fotó- és képzőművészeti pályázatát. Az eredményhirdetésre a Szent-Györgyi Albert Agórában került sor március 29-én. Iskolánk divat- és stílustervező szakos diákjai közül öt diák, Kauczki Fanni, Vass Roxána (11.b), Kátai Henrietta, Kis Ibolya és Ozsváth Enikő (12.b) nyújtott be pályaműveket.

Divatbemutató a KÖ7-en

Március elején, 6-ától 11-éig zajlott a Középiskolások Hete rendezvénysorozat, amelyen idén iskolánk divat- és stílustervező diákjai is részt vettek.
A városi szinten megvalósuló rendezvénysorozatot a Szegedi Rendezvény- és Médiaközpont Nonprofit Kft. részét képező IH - D2 Ifjúsági Fejlesztő- és Médiaközpont szervezte.

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora

Az alábbiakban letölthető a 2017/2018. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora.

A felvételi jegyzék tanulmányi területenként (ágazatonként) készült.

Feliratkozás RSS - Képzőművészet csatornájára