Iskola

Gyógyszerkiadó szakasszisztens (OKJ: 55 720 02)

Online jelentkezési űrlap

Engedély száma: E-00447/2014/A030. 2015.09.23.

Rendkívüli felvételi eljárás

A Szegedi Tudományegyetem Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája rendkívüli felvételi eljárást hirdet az alábbi technikumi képzésekre a 9. évfolyamra:

• egészségügy ágazat
  • egészségügy ágazat (emelt óraszámú nyelvi képzés)
  • kreatív ágazat (divat- stílus- és jelmeztervező)
  • kreatív ágazat (grafikus)

Jelentkezni személyesen lehet az iskolában a titkárságon (6724 Szeged, Kodály tér 1.), előtte időpont egyeztetést kérünk ( 62/550-486)!

Jelentkezés szakképzéseinkre, a 2020/2021-es tanévre

A 2020/2021-es tanítási évre vonatkozóan, a szakképzéseinkre történő jelentkezést online módon kívánjuk lebonyolítani.

Ennek megfelelően a 2020/2021-es tanévben indítandó szakképzéseinkre az alábbi űrlap kitöltésével lehet jelentkezni.

Könnyűipari technikus - Ruhaipari szakmairány (5 0723 16 05)

Kollégiumi jelentkezés a 2020-2021. tanévre

A 2020/2021-es tanévre történő kollégiumi jelentkezés módja egy, a Szegedi Városi Kollégiumok honlapján megtalálható Google űrlap vagy egy letölthető jelentkezési lap kitöltésével valósulhat meg. Abban az esetben, ha valaki az online jelentkezéstől idegenkedik (pl. adatvédelmi szempontok miatt), akkor a tollal kitöltött jelentkezési lapot szkennelve, fényképezve elküldheti emailben vagy postán a Szegedi Városi Kollégiumok címére.

A kollégiumi jelentkezés űrlapjának a linkje:

Kossuth Zsuzsanna Díj

A Kossuth Zsuzsanna Egészségügyi Alapítvány kuratóriuma a 2019/2020-as tanévben tanulmányi, közösségi és szakmai munkájuk elismeréseként a Kossuth Zsuzsanna Díjat megosztva adja Rácz Viktória és Pál Blanka 12.a osztályos tanulóknak. Az oklevél mellé mindketten 30000 Ft értékű ajándékutalványt kapnak.

Tanulmányi, szakmai és közösségi munkájáért dicséretben részesül Kuba Dóra 12.b osztályos tanuló, az ő jutalma az oklevél mellett 20000 Ft értékű ajándékutalvány.

Gratulálunk a díjazottaknak és további sikereket kívánunk!

Az év végi teljesítménymérésről

Május 25-én év végi teljesítménymérést tartottunk volna a 9., 10. és 11. évfolyamon tanuló diákjainknak és a 12.f osztálynak. A veszélyhelyzet és a digitális munkarendre történő átállás miatt ezt az időpontot töröljük. A 10. és 11. évfolyamon, valamint a 12.f osztályban a következő tanévre, szeptember végére halasztjuk, a 9. évfolyamé elmarad.

Horváth Levente Attila

Üzentek a KZS tanárai

Amikor kihívás az élet, bajban vagyunk, megrendül a biztonságunkba vetett hitünk, akkor elgyengülhetünk.
De akkor is, most és mindig egymásért vagyunk! Együtt erősek vagyunk! Megcsináljuk! Lélekben veletek vagyunk! Fogadjátok a SZERETET üzenetét tőlünk! MI egy nagy család vagyunk VELETEK!

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára