Iskola

Órarend

A szeptember 11-től érvényes órarend, 2. módosított változata az alábbi letölthető fájlban tekinthető meg. Az órarend ideiglenes, változások elképzelhetőek.
Frissítve: szept. 11., 21:25

Tanévköszöntő

Kedves Tanulóink!

A tanévet 2017.09.01-jén, pénteken reggel 8.00-kor kezdjük egy közös köszöntővel, amelyre várjuk a 9-12 évfolyamosokat és a nappali tagozatos szakképző évfolyamos (13., 14. és 15.) tanulóinkat.

Gyülekezés 7.45-kor ünneplőben és iskolasállal időjárástól függően a díszudvarunkon vagy a tornateremben az osztályok kijelölt helyén.

Első iskolai rendezvényünk a Gólyatábor!

Perceken belül becsöngetnek ...
Első iskolai rendezvényünk a Gólyatábor!

A Gólyaprogram alapvető célja, hogy kilencedikes diákjaink évfolyam és csoportos keretek között, játékos módon megismerkedjenek egymással és az iskolával. Lesznek ismerkedő és csapatépítő játékok, érdekes élmények, amelyek segítik az osztályon belüli közösség kialakulását.

Mikó Anna tanárnő Bonis Bona díja

BonisBonaNem elég a tehetséget felismerni, azt segíteni is kell, biztatni, gondozni. A pedagógus életében a tanítványok sikere és tehetségének kibontakoztatása egy nagyszerű szakmai kihívás és feladat.
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárságához tartozó Új Nemzedék Központ a Nemzeti Tehetség Program keretein belül lehetőséget ad a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző szakemberek, tehetségsegítők és tehetséggondozó szervezetek erkölcsi és anyagi elismerésére.

A Magyar Ápolási Egyesület pályázatán elért eredményünk

A Kossuth Zsuzsanna Emlékév kapcsán a Magyar Ápolási Egyesület pályázatot hirdetett tudományos szakmai dolgozat elkészítésére. A háromtagú szakmai bizottság Barta Bence 14/3 gyakorló ápoló és Lengyel Márk 9.a osztályos tanulóink munkáját sikeresnek ítélte és 2017. május 11-én sajtótájékoztató keretében elismerő oklevéllel jutalmazta.

Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencia

Az idén 2017. április 3-4.-én Székesfehérváron rendezték meg a XX. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferenciát. Iskolánkból 3 pályaművet hívott meg a szakmai zsűri a döntőbe, ahol a csapatoknak lehetőségük volt dolgozatuk bemutatására egy prezentáció segítségével. 83 dolgozat érkezett be az országból. 30 dolgozatot hívtak meg a döntőbe.

Szegedi Kossuth Zsuzsannások elkezdték írni a magyar érettségit

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára