Iskola

Európai Nyelvi Koktélbár

Szeptember 26-án a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi kara adott otthont az Európai nyelvek napja alkalmából az Eunica által szervezett nyelvi koktélbárnak. Az érdeklődő középiskolásoknak tucatnyi standnál volt lehetősége nyelvi játékokkal és kulturális kvízekkel pontokat szerezni az "útlevelükbe", amit aztán (alkoholmentes) koktélokra és tombola-részvételre válthattak be. A programon a 9.a és 9.b osztállyal vettünk részt, akik nagy érdeklődéssel vetették magukat az ismerkedésbe Európa néhány kevésbé ismert nyelvével is.

Tantárgy felmentési kérelem

Letölthető a tantárgy felmentési kérelem.

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

PÓTJELENTKEZÉS

Iskolánk szakmai képzéseire nappali és esti tagozaton is a meghosszabbított jelentkezési határidő augusztus 21. (kedd)!

Oklevélosztó ünnepség

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Ballagás

Gratulálunk a szép sikerhez!

Iskolánk csapata a SZSZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma "Mérlegen az igazság - Deák Ferenc és a kiegyezés" címmel meghirdetett többfordulós versenyén ebben a tanévben is első helyezést ért el.

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára