Iskola

Kossuth Zsuzsanna Alapítványi Bál

Az alapítványi bál részletes programjának megtekintéséhez kattintson a cikk címére vagy a További információ linkre.

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

Nyílt nap a 8. osztályosok részére

Iskolánkban 2019. december 11-én, szerdán 10 órától nyílt napot tartunk.
Az igazgatói tájékoztatót követően lehetőség lesz tanítási órákon való részvételre is.
Szeretettel várjuk az érdeklődő tanulókat és szüleiket is!

Egyeztetett felvételi jegyzék

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételt nyert 8. osztályos tanulók egyeztetett felvételi jegyzéke.

SkillsHungary 2019 versenyen elért sikerünk

A SkillsHungary program keretében, 2019.03.12-13-án, Budapesten, a Hungexpo területén rendezték meg a 2020-as, Grazban tartandó EuroSkills (a szakmák Európa Bajnoksága) versenyek előválogatóját Ápolás és Gondozás szakmákban. A VI. SkillsHungary döntőjébe az országból összesen 8 fő jutott be. Köztük volt iskolánk 15. Ápoló szakos tanulója, Erdei Anett, aki társaival együtt angol nyelven adott számot szakmai tudásáról.

Szakmák éjszakája 2019

2019. április 12-én ismét megrendeztük a Szakmák éjszakáját. Változatos programok közül választhattak az iskolánkba látogató fiatalok. Divatterveket tekinthettek meg, kipróbálhatták a babamasszázst, a csecsemő gondozást, részt vehettek boncoláson. Egészsegügyi méréseket kérhettek, megismerkedhettek a mentősök munkájával, s ha elfáradtak egy gyógyteával és friss salátával frissíthették fel magukat.

A XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért sikerünk (2019)

Gratulálunk Katona Szalina és Katona Szibilla 13.gymgya osztályos tanulóknak a Nyíregyházán megrendezett XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért 3. helyezéshez!
54 versenyző indult a versenyen, a lányok a legjobb dolgozattal jutottak a döntőbe, melynek témája az Időskori táncterápia volt.
Felkészítő tanáruk Barát Judit volt.

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára