Iskola

Rendkívüli felvételi eljárás

Iskolánk a 2018/19-es tanévre rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 9. évfolyamra május 7-től. Ennek keretében a szakgimnáziumban egészségügy ágazatra 22 főt, képző- és iparművészeti ágazatra 4 főt veszünk föl. A szociális gondozó és ápoló képzésre a szakközépiskolába még 14 főt várunk, ők havonta ösztöndíjat kapnak. A jelentkezéshez a kérelmeket személyesen kérjük benyújtani az iskola titkárságán.

Gratulálunk a szép sikerhez!

Iskolánk csapata a SZSZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma "Mérlegen az igazság - Deák Ferenc és a kiegyezés" címmel meghirdetett többfordulós versenyén ebben a tanévben is első helyezést ért el.

Szakmák Éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák Éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

A Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozatának művészeti fesztiválján elért sikerünk

A Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozatának művészeti fesztiválján iskolánk három tanulója vett részt versmondás kategóriában: Vincze Violetta (12.a osztály, tanára: Mikó Anna) Donka Edina (12.a osztály, tanára: Kovács Zoltán) és Pál Blanka (10.a osztály, tanára: Fűrész Csilla). Köszönjük tanulóinknak, hogy képviselték iskolánkat.

Iskolánk tanulója, Bárkai Noémi 9.a osztályos tanuló egyedüli kilencedikesként a 3. legjobb írásbeli eredménnyel a szóbeli megmérettetés után szoros versenyben (2 ponttal lemaradva a dobogós helyről) az 5. helyen végzett. Felkészítő tanára Molnár Haroldné volt.

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora

Az alábbiakban letölthető a 2018/2019. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora.

A felvételi jegyzék tanulmányi területenként (ágazatonként) készült.

Divattervező pályázat általános iskolásoknak

Iskolanapunkon, az aulánkban nyílt meg azoknak a Csongrád megyei általános iskolásoknak a kiállítása, akik elküldték munkáikat idei rajzpályázatunkra. A pályázat témája a csillagok voltak - természettudományos, vagy a tudományos fantasztikum felől megközelítve készíthettek ruhaterveket a diákok.

Szép Magyar Beszéd

Március 2-án rendezték meg a Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulóját, ahol iskolánkat Kuba Dóra Anna 10.b osztályos tanuló és Bokor Anna 9.b osztályos tanuló képviselte.
A versenyen Kuba Dóra Anna 2. helyezést ért el és ezzel az eredménnyel továbbjutott az országos döntőbe. Bokos Anna a 6. helyen zárta a versenyt.
Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak Mikó Anna Júliának és Kovács Zoltánnak is!

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára