Sajtómegjelenés

Szalagavató bál 2017

Az iskolai hagyományoknak megfelelően november 24-én, pénteken a 11. évfolyamosok köszöntötték a végzős osztályokat. A szombati szalagavató bálnak a Kék Csillag étterem adott otthont. Az igazgatói köszöntő és a végzősök nyitótáncát az osztálytáncok követték. A műsor folyamán lehetőségünk nyílt, hogy rövid betekintést nyerjünk a végzős osztályok életébe az élményeikből összeállított filmjeik segítségével.

Szegedi Kossuth Zsuzsannások elkezdték írni a magyar érettségit

Így búcsúztak végzőseink...

Kedves Tanárok, kedves Diákok, Béláim az Úrban, Szülők, Rokonok, Portás Bácsik és Portás Néni és kedves Takarítónők és kedves Büfés Lány, aki nélkül az iskola egy éhezőkkel teli gyerekmegőrző és szabadidőközpont lenne, és kedves Menzás Néni és kedves Mindenki, akiket véletlenül kihagytam.

A Babits Mihály Versmondó versenyen elért eredményeink

2017. április 6-án versmondó versenyt rendeztek Szegedi SZC Vedres István Szakgimnáziumában Babits Mihály emlékére, aki 1906 és 1908 között az iskola tanára volt.

Az OSZTV versenyen elért eredményeink (2017)

Az EMMI által az 55 723 01 Ápoló szakos végzős tanulóknak meghirdetett Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjét Budapesten rendezték meg. Az előzetes írásbeli eredmények alapján a 93 versenyzőből 10 főt hívtak meg.

Győztes BARÁTSÁGOSaink

Ahogyan arról már korábban tudósítottunk iskolánk 5 lelkes diákja benevezett a Nagy Könyves Beavatás elnevezésű kreatív olvasásnépszerűsítő játékra. A verseny meghirdetői összeállítottak egy 210 könyvből álló, úgynevezett Könyvválasztó listát. A könyvek 7 témakört ölelnek fel, amelyek közülük a csapatok maguknak választhattak ki egyet. Fordulónként kell a listából egy könyvet kell kiválasztani és feldolgozni.

Álmodtak és terveztek, most pedig kiállításuk nyílt

Mint azt már korábban hírül adtuk, divat- és stílustervező lányaink közül Kis Ibolya nyerte el a miskolci Herman Ottó Múzeum által kiírt divattervező pályázat fődíját ruhaterv kategóriában. A nyertes kabátterv elkészült, Ibolya azóta újra megjárta Miskolcot, és felvehette nyereményét.

Feliratkozás RSS - Sajtómegjelenés csatornájára