Osztályaink a 2015/2016-os tanévben

Szakközépiskola (nappali tagozat)

# Osztály Ágazat / képzés megnevezése Típus Tagozat Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 33 Zanin Csaba
2. 9.b Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 24 Molnár Haroldné
Képző- és iparművészeti ágazat Szakközépiskola nappali 6
3. 10.a Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 28 Víghné Tisótzki Tünde
4. 10.b Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 14 Fejes Edit
Képző- és iparművészeti ágazat Szakközépiskola nappali 13
5. 11.a Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 23 Dr. Pósfainé Szarvas Éva
6. 11.b Egészségügyi ágazat Szakközépiskola nappali 8 Tóthé Bertalan Éva
Képző és iparművészeti ágazat Szakközépiskola nappali 12
7. 12.a Egészségügyi szakmacsoport Szakközépiskola nappali 20 Thirring Gyuláné
8. 12.b Egészségügyi szakmacsoport Szakközépiskola nappali 21 Gera Csilla
9. 12.c Egészségügyi szakmacsoport Szakközépiskola nappali 12 Gottl Elza
Könnyűipari szakmacsoport Szakközépiskola nappali 8

Szakiskola (nappali, esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Típus Tagozat Létszám Osztályfőnök
10. 3/11.f Szociális gondozó és ápoló (3 éves) Szakiskola nappali 17 Fűrész Csilla
11. 12/2.szg Szociális gondozó és ápoló Szakiskola esti 20 Bojánné Szamosközi Gabriella

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Típus Tagozat Létszám Osztályfőnök
12. 1/13.a Gyakorló ápoló Szakképző évfolyam nappali 33 Barát Judit
13. 1/13.gy Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló Szakképző évfolyam nappali 32 Rózsa Klára
14. 1/13.egy Gyakorló gyógyszertári asszisztens Szakképző évfolyam nappali 27 Molnár Éva
Egészségügyi asszisztens Szakképző évfolyam nappali 12
15. 1/13.sm Gyógy- és sportmasszőr Szakképző évfolyam nappali 34 Veres-Szikszai Mónika
16. 1/13.rf Fogászati asszisztens Szakképző évfolyam nappali 27 Németh Zoltánné Torma Ida
Ruhaipari technikus Szakképző évfolyam nappali 12
17. 2/14.a Gyakorló ápoló Szakképző évfolyam nappali 30 Boller Györgyi
18. 2/14.gye Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló Szakképző évfolyam nappali 12 Barta Zoltánné
Egészségügyi asszisztens Szakképző évfolyam nappali 8
19. 2/14.gyf Gyakorló gyógyszertári asszisztens Szakképző évfolyam nappali 10 Börcsök Borbála
Fogászati asszisztens Szakképző évfolyam nappali 14
20. 3/15.a Ápoló Szakképző évfolyam nappali 22 Pleskonicsné Szabó Éva
21. 3/15.gya Csecsemő- és gyermekápoló Szakképző évfolyam nappali 14 Gaborjákné Kovács Judit
22. 3/15.gysz Gyógyszertári asszisztens Szakképző évfolyam nappali 11 Farkas Rózsa

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály Képzés megnevezése Típus Tagozat Létszám Osztályfőnök
23. 1/13/3.a Gyakorló ápoló (2+1) Szakképző évfolyam esti 41 Boros Katalin
24. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1+1) Szakképző évfolyam esti 29 Dr. Lőwy Kabai Melinda
25. 1/13/2.sm Gyógy- és sportmasszőr Szakképző évfolyam esti 28 Farkas Rózsa
26. 1/13/2.r Ruhaipari technikus Szakképző évfolyam esti 9 Nagy Piroska
27. 2/14/3.a Gyakorló ápoló (2+1) Szakképző évfolyam esti 29 Gyurkó Györgyi
28. 2/14/2.ar Ápoló Szakképző évfolyam esti 16 Gyöngyösi Katalin
Ruhaipari technikus Szakképző évfolyam esti 8
29. 2/14/2.sm Gyógy- és sportmasszőr Szakképző évfolyam esti 13 Juhászné Kalmár Katalin
30. 3/15/3.a Ápoló Szakképző évfolyam esti 34 Dr. Tihanyi Katalin