Átállás a digitális oktatásra

Kedves Diákok!

A COVID vírus okozta járványveszély megfékezése céljából a Parlament elfogadta a rendkívüli jogrend meghosszabbítását. A Kormány elrendeli a digitális oktatásra való áttérést a középiskolákban. Holnaptól, azaz november 11-től egyelőre 30 napra áttérünk a digitális munkarendre. Nem kell iskolába jönni, a feladataitokat a Kréta rendszerén keresztül kapjátok meg. Ezen kívül még a CooSpace rendszerét használhatjátok tanáraitokkal közösen, mást nem. Mindkettőhöz van hozzáférésetek. Ha bármi problémátok merülne fel, forduljatok osztályfőnökötökhöz! Segítünk!

Felelősségteljes magatartást kérek Tőletek ebben a nehéz helyzetben! A kapott feladatokat végezzétek el, maradjatok otthon! Az online térben tartsátok egymással a kapcsolatot! Idős szeretteinket és a betegeket kell megvédenünk. Csak összefogva, közösen győzhetjük le a járványt. Biztató, hogy a védőoltás belátható távolságban van.

Szeged, 2020.11.10.

Horváth Levente Attila