SkillsHungary 2019 versenyen elért sikerünk

A SkillsHungary program keretében, 2019.03.12-13-án, Budapesten, a Hungexpo területén rendezték meg a 2020-as, Grazban tartandó EuroSkills (a szakmák Európa Bajnoksága) versenyek előválogatóját Ápolás és Gondozás szakmákban. A VI. SkillsHungary döntőjébe az országból összesen 8 fő jutott be. Köztük volt iskolánk 15. Ápoló szakos tanulója, Erdei Anett, aki társaival együtt angol nyelven adott számot szakmai tudásáról.
Felkészítő tanára Farkas Rózsa tanárnő volt.
A Grazban megrendezésre kerülő nemzetközi versenyre nem sikerült ugyan eljutnia, de nagyon sok élménnyel, tapasztalattal tért haza.

Kedves Anett!

Gratulálunk és sok sikert kívánunk a közelgő szakmai vizsgához! Köszönjük, hogy méltón képviselted iskolánkat a rangos versenyen!

Képgaléria