Energiatakarékosabb lett iskolánk

2017. őszén 160 millió forint uniós támogatásból hőszigetelést kapott az épület, a tetőt hő- és vízszigetelték valamint 224 modern ablak és a bejárati kapuk kicserélésével vált hatékonyabbá és energiatakarékosabbá intézményünk.

A projekt záróeseménye 2018. február 21-én került megrendezésre. A szerdai átadóünnepségen megjelent Szabó Zsolt, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fejlesztés- és klímapolitikáért valamint kiemelt közszolgálatokért felelős államtitkára, Katona Miklós a Nemzetgazdasági Minisztérium Képzésfejlesztési és Intézményfelügyeleti Főosztályának főosztályvezetője, Budai László a Csongrád Megyei Kormányhivatal Foglakoztatási Főosztályának főosztályvezetője és Angyalné Kovács Anikó, a Szegedi Szakképzési Centrum főigazgatója.

A 13. kisgyermekgondozó, -nevelő tanulók rövid műsorral köszöntötték a megjelenteket.

Sajtómegjelenés

A rendezvényen megjelenő sajtóorgánumok a következőképpen tudósítottak az eseményről.
www.delmagyar.hu
vtvszeged.hu

Képgaléria

Felújított iskolánk ünnepélyes átadója