Alkalmassági vizsga a divat- és stílustervező szakra

Kedves Jelentkezőnk!

A vizsga 2018. február 27-én 10:00 órakor, illetve szükség esetén a pótnapon 28-án 14:00 órakor veszi kezdetét. Kérjük a jelentkezőket, hogy a honlapunkon megtalálható beosztás szerint jelenjenek meg (a beosztás alább megtekinthető).

Az alkalmassági vizsga helye: 107-es terem, földszint.

Az elbeszélgetésre kérjük a diákokat, hogy 5-6 db tanulmányt, illetve szakmai jellegű rajzot (divatrajzot, esetleg mintatervet) hozzanak magukkal. Az alkalmassági vizsga tájékoztató és nem kizáró jellegű: a diákok javaslatot fognak kapni, ami alapján a későbbiekben lehetőségük lesz a jelentkezésük módosítására.

A bizottság az alábbi szempontok szerint bírálja el a jelentkezők alkalmasságát:

  • igényes rajzi kivitelezés

Tanulmányok esetén:

  • vonalhasználat, kompozíció
  • téri elemek kifejező megjelenítése,
  • tónus vagy színhasználat,

Szakmai jellegű munkák esetében:

  • kreativitás, fantázia
  • képi kifejezőkészség, képi közlés érthetősége
  • harmonikus színhasználat

Az alkalmassági vizsga eredményéről írásbeli értesítőt küldünk.

Egervölgyi Lilla
képző- és iparművészeti mk. vezető

Beosztás

Ez egy tájékoztató jellegű időbeosztás.

Azok a tanulók, akik február 27-én nem tudnak megjelenni, távolmaradásukat telefonon jelezzék az alábbi telefonszámon (62/550-486 / 106-os mellék).

PÓTNAP: 2018. február 28. 14.00 óra

Időpont # Beosztás
10.00 - 11.00 1 Tálász Boglárka Ivett
2 Kakas Boglárka
3 Mészáros Zsófia Tünde
4 Balogh Noémi
5 Szekeres Szintia
6 Füle Rebeka
7 Makai Barbara
8 Tóth Regina
11.00 - 12.00 9 Szűcs-Molnár Zsófia Aliz
10 Bodor Éva
11 Olajos Lili Katalin
12 Hajdú Alexandra Szilvia
13 Rácalmási Csilla Virág
14 Csúri Zsófia
15 Bősi Borbála
16 Boros Dóra
12.00 - 13.00 17 Szűcs Zsófia
18 Csóti Bianka Anna
19 Ambrózi Alexandra
20 Turai Panna Kata
21 Patai Blanka
22 Czinkotai Lea
23 Bodó Panna Dominika
24 Nyári Evelin Anita
13.00 - 14.00 25 Kovács Noémi Amanda
26 Benkő-Kiss Lenke Luca
27 Pandek Viktória
28 Tomic Vanessza Vivien
29 Tordai Zenke
30 Hózler Boglárka
31 Vágó Zsófia Diána
32 Nagy Vivien Boglárka
14.00 - 15.00 33 Hatvani Stella
34 Ban Kitti
35 Szilágyi Szilvia
36 Frányó Hajnalka
37 Csillag Ágnes
38 Fülöp Alexandra
39 Dobó Elizabet
40 Papp Alexandra
15.00 - 15.30 41 Rácz Cintia Lili
42 Tóth Titanilla Róza
43 Szélpál Emese
44 Farkas Ildikó