Állásbörze (2017)

A tanév és a szakmai vizsgák végéhez közeledve állásbörzére invitáltuk az egészségügyi intézményeket. Meghívásunkat 7 intézmény képviselője fogadta el, akik röviden bemutatkoztak és tájékoztatták a jelenlévőket álláskínálatukról. Elmondták, hogy szívesen jöttek, hiszen ismerik az iskola szakmai munkáját, mert többnyire gyakorlati képzőhelyként részt vesznek a képzésben. A vendégek rendkívül nyitottak voltak, konkrét ajánlatokat tettek a tanulóinknak. A program szervezője Németh Zoltánné Torma Ida gyakorlatioktatás-vezető asszony hangsúlyozta, hogy a rendezvény elsődleges célja, hogy tanulóink megismerkedhessenek a munkaerőpiac elvárásaival és lehetőségeivel. Szeretnénk tanulóinknak segíteni abban, hogy a nálunk megszerzett szakmai tudással gyorsan elhelyezkedhessenek a munkaerőpiacon.
Az összejövetel kötetlen szakmai beszélgetéssel és konkrét állásajánlatokkal zárult.

A rendezvény résztvevői:

  • Móra-Vital Nonprofit Kft Mórahalom
  • Szeged Város Bölcsődéinek Igazgatósága
  • Aranyklinika Szeged
  • Országos Vérellátó Szolgálat
  • SZTE Idegsebészeti Klinika
  • SZTE Sebészeti Klinika
  • SZTE II.sz. Belgyógyászati Klinika és Kardiológiai Központ

Képgaléria