Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencia (2017)

Az idén 2017. április 3-4.-én Székesfehérváron rendezték meg a XX. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferenciát. Iskolánkból 3 pályaművet hívott meg a szakmai zsűri a döntőbe, ahol a csapatoknak lehetőségük volt dolgozatuk bemutatására egy prezentáció segítségével. 83 dolgozat érkezett be az országból. 30 dolgozatot hívtak meg a döntőbe. Az első 10 dolgozatot díjazta a szakmai zsűri. A pontszámok és a zsűri döntése alapján iskolánk egyik csapata 9. helyezést ért el. A csapat tagja Püspök Noémi és Oláh Tímea 13. gyógymasszőr szakos tanulók voltak. Dolgozatuk témája: A daganatos betegsége számának növekedése a délszláv háború után.
Felkészítő tanáruk: Barát Judit

További két másik csapat is bejutott a döntőbe, ahol nagyon szépen szerepeltek és helyt álltak. A két csapat tagjai voltak: Katona Boglárka és Ábrahám Eszter 14. gyakorló ápoló osztályos tanulók. Dolgozatuk címe: Mosolygó reménység - a szervtranszplantációról
Felkészítő tanáruk: Barát Judit

Kókai Kata Panna és Lázár Ágnes 13. gyógymasszőr szakos tanulók
Dolgozatuk az iskolai drogfogyasztás problémáiról szólt.
Felkészítő tanáruk: Rózsa Klára

Gratulálunk a díjazottaknak és mindhárom csapatnak és felkészítőiknek!

Képgaléria