Az ASZÉV versenyen elért eredményeink (2017)

Ebben a tanévben a megújult képzési keretek között rendezték meg az Ágazati Szakmai Érettségi Versenyt. Iskolánk tanulói képző- és iparművészet valamint egészségügyi ágazatban jutottak be az országos döntőbe.

A képző- és iparművészeti versenyen Dovalovszki Dóra 12.b osztályos tanuló 12. helyezést, Kátai Henrietta Vanessza 12.b osztályos tanuló 15. helyezést, míg Pesti Jázmin Antónia 12.b osztályos tanuló 16. helyezést értek el.

Az egészségügyi ágazat versenyére a jelentkezett 286 főből Kóródi Rebeka 12.a osztályos tanuló a 24. helyet érte el. Az előfeladat megírása után 31 tanulót hívtak meg a Szolnokon rendezett döntőbe.

A tanulók a felsőoktatási felvételi során eredményeik tükrében többletpontokat kapnak.

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!