Fotó- és képzőművészeti pályázat szép eredményekkel

A Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozata idén 17. alkalommal hirdette meg fotó- és képzőművészeti pályázatát. Az eredményhirdetésre a Szent-Györgyi Albert Agórában került sor március 29-én. Iskolánk divat- és stílustervező szakos diákjai közül öt diák, Kauczki Fanni, Vass Roxána (11.b), Kátai Henrietta, Kis Ibolya és Ozsváth Enikő (12.b) nyújtott be pályaműveket.

Idén is nagyon szép eredményeket értek el tanulóink: Ozsváth Enikő I. helyezést ért el képzőművészeti kategóriában és elnyerte az Év Diákképzőművésze címet. Ugyanebben a kategóriában Vass Roxána a III. helyezést érte el.

Kis Ibolya fotóművészeti kategóriában megszerezte a II. helyezést.

Felkészítő tanáruk Egervölgyi Lilla volt.

Gratulálunk Nekik!

Képgaléria

Fotó- és képzőművészeti pályázat (2017)