Karácsonyi adománygyűjtés 2013 (beszámoló)

2013. december 10-én lezajlott iskolánkban a Vöröskereszttel közösen szervezett karácsonyi adománygyűjtés. Az akció keretében az iskola dolgozói és tanulói az általuk hozott tartós élelmiszerekkel, tisztálkodási eszközökkel, könyvekkel és játékokkal segítik a rászoruló családokat. Az ajándékok között volt többek között 26 kg liszt, 18 kg cukor, 12 kg rizs, 4 kg só, 21 csomag száraztészta, 11 doboz tea, 32 doboz konzerv, olaj, citromlé, kávé, 12 szappan, fogkrém, mosópor, öblítő, papír zsebkendő, rengeteg játék és meséskönyv.

A Vöröskereszt Csongrád Megyei Szervezete vette át és juttatja el az adományokat a családoknak.
Iskolánk kiemelt szerepet tulajdonít a karitatív tevékenységeknek, amire kiváló alkalom volt ez az esemény is. A sikeres akció szervezője Barta Zoltánné tanárnő volt.

Köszönjük minden adományozónak a felajánlását, s valamennyiüknek békés, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánunk!