Órarend

A szeptember 11-től érvényes órarend, 2. módosított változata az alábbi letölthető fájlban tekinthető meg. Az órarend ideiglenes, változások elképzelhetőek.
Frissítve: szept. 11., 21:25

A te kezed is életet menthet

Ezzel a címmel 2017. szeptember 22-én 12 órai kezdettel a szegedi Huszár Mátyás rakparton, az Európai Unió Közlekedésmentes Napjának keretein belül Újraélesztési Rekord Kísérletre került sor az SZTE SZAKK Sürgősségi Betegellátó Osztály szervezésében. A rendezvény fő célja az volt, hogy egyrészt felhívják az emberek figyelmét az újraélesztés fontosságára, másrészt laikusokat oktattak az alapszintű újraélesztésre.

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

Iskolánk elkötelezett híve anyanyelvünk ápolásának és tanulóink beszédkultúrájának fejlesztésének. A Mikó Anna Júlia tanárnő működteti az iskolai anyanyelvápoló szakkört, melynek tagjai szép eredménnyel vesznek részt a városi, megyei illetve országos versenyeken, találkozókon.

Családi nap a Béke Utcai Általános Iskolában

Iskolánk szűrő csapata 2017. szeptember 16-án, szombaton részt vett a Béke utcai Általános Iskola Családi Nap rendezvényén. Szűrésekkel és elsősegélynyújtási bemutatóval vártuk az érdeklődő gyerekeket és szüleiket.
A sikeres programért köszönet a lelkes diákoknak és Lipcsei Marianna kolléganőnknek.

Tágas Tér Fesztivál

Iskolánk szakmai bemutatóval külön sátorban képviseltette magát a szeptember 8-10-ig tartó Tágas Tér Fesztiválon.
A résztvevők szombati helyszínen a Vértónál elsősegély bemutatón vehettek részt. A bemutató után a kilátogatók apraja-nagyja kipróbálhatta magát az újra élesztésben.

Egészségügyi szűrés Gyálaréten

Minden alkalommal örömmel teszünk eleget kisebb közösségek meghívásának. Szeptember 9-én, szombaton Szeged városának gyálaréti közösségét látogattuk meg, ahol a falunapon egy egészségügyi szűrést tartottunk a lakosok számára.

Tanévköszöntő

Kedves Tanulóink!

A tanévet 2017.09.01-jén, pénteken reggel 8.00-kor kezdjük egy közös köszöntővel, amelyre várjuk a 9-12 évfolyamosokat és a nappali tagozatos szakképző évfolyamos (13., 14. és 15.) tanulóinkat.

Gyülekezés 7.45-kor ünneplőben és iskolasállal időjárástól függően a díszudvarunkon vagy a tornateremben az osztályok kijelölt helyén.

Feliratkozás Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája RSS csatornájára