Rendkívüli közlemény!

Csőtörés miatt 2018. szeptember 14-én, pénteken is rendkívüli tanítási szünet lesz! Nem kell iskolába jönni sem a nappali, sem az esti tagozaton! Viszont területi gyakorlatra a külső helyszínekre menniük kell a tanulóknak!
Szombaton az esti tagozat érintett osztályaiban lesz tanítás!
Hétfőtől a szokásos rend szerint folytatódik az oktatás!

Tantárgy felmentési kérelem

Letölthető a tantárgy felmentési kérelem.

Kötelező olvasmányok 2018/2019 tanév

9.a osztály (szakgimnázium)

1. Szophoklész: Antigoné (hossza: 43 oldal)
  2. William Shakespeare: Romeo és Júlia (hossza: 100 oldal)

A teljes lista megtekintéséhez kattints a cikk címére vagy a További információ linkre!

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

PÓTJELENTKEZÉS

Iskolánk szakmai képzéseire nappali és esti tagozaton is a meghosszabbított jelentkezési határidő augusztus 21. (kedd)!

Határtalanul! Program Együttműködés szakképző iskolák között

2018. novemberében megkaptuk az értesítést, hogy a Határtalanul HAT-17-02-2017-00156 iktatószámmal beadott pályázatunk támogatást nyert. A megvalósítás előkészítése zajlik.

A pályázatban partnerünk az Egészségügyi Iskola Szabadkáról (Srednja medicinska škola Subotica). A megvalósítása nehézkesen indult, hiszen már az utazások megfelelő időpontjának megtalálása is nehezen valósult meg.

Oklevélosztó ünnepség

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Feliratkozás Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája RSS csatornájára