Osztályaink

Az alábbi hivatkozásokra kattintva megtekintheti az adott tanévekben az osztályaink listáját.

Osztályaink a 2019/2020-as tanévben

Szakgimnázium

# Osztály Ágazat Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügy Kormányos Zoltán
2. 9.b Egészségügy Fejes Edit
Képző- és iparművészet
3. 10.a Egészségügy Fűrész Csilla
4. 10.b Egészségügy Bálint Ágnes
Képző- és iparművészet
5. 11.a Egészségügy Gottl Elza
6. 11.b Egészségügy Dr. Kovácsné Romsics Anita
Képző- és iparművészet
7. 12.a Egészségügy Molnár János
8. 12.b Egészségügy Mikó Anna
Képző- és iparművészet

Szakközépiskola

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
9. 10.c Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 Marancsik Márta
10. 11.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 Lelt Klára

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
11. 1/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 Szabó Éva
12. 1/13.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 Palatinus Mirjam Erzsébet
13. 1/13.gymgya Gyógymasszőr 54 726 04 Farkas Rózsa
Gyógyszertári asszisztens 54 720 03
14. 1/13.fgt Fogtechnikus gyakornok 54 724 01 Tóth Andrea
15. 1/13.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 Barta Zoltánné
16. 5/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 Gyurkó Györgyi
17. 5/13.d Divat- és stílustervező 54 211 02 Guzsvány Mónika
18. 2/14.a Gyakorló ápoló 54 723 02 Barát Judit
19. 2/14.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 23 Veres-Szikszai Mónika
20. 2/14.gymgya Gyógymasszőr 54 726 04 Lőwy dr Kabai Melinda
Gyógyszertári asszisztens 54 720 03
21. 2/14.fgt Fogtechnikus gyakornok 54 724 01 Garajszki Rózsa
22. 2/14.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 Molnár Éva

Szakképzés-ráépülés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
23. 1/15.a Ápoló 55 723 01 Boller Györgyi
24. 1/15.ap Ápoló 55 723 01 Boros Katalin Gyöngyi
25. 1/15.fgt Fogtechnikus 55 724 01 Tóthné Bertalan Éva

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
26. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1 éves) 54 723 02 Németh Zoltánné Torma Ida
27. 1/13/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 Boros Katalin Gyöngyi
28. 1/13/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 Veres-Szikszai Mónika
29. 1/13/2.gya Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 Zanin Csaba
30. 1/13/2.masz Gyakorló mentőápoló 54 723 01 Kojnok Tünde
Gyakorló szövettani asszisztens 54 725 05
31. 1/13/2.gymra Radiográfiai asszisztens 54 725 09 Gaborjákné Kovács Judit
Gyógymasszőr 54 726 04
32. 1/13/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 Nagy Piroska
33. 2/14/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 Barát Judit
34. 2/14/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 Mihálykó Andrea
35. 2/14/2.gyara Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 Balogh-Puskás Enikő Katalin
Radiográfiai asszisztens 54 725 09
36. 2/14/2.pkg Perioperatív asszisztens 54 720 04 Rózsa Klára
Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02
37. 2/14/2.gym Gyógymasszőr 54 726 04 Kormányos Zoltán
38. 2/14/2.fma Fizioterápiás asszisztens 54 725 03 Kószó Katalin
Gyakorló mentőápoló 54 723 01
39. 2/14/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 Cseh Ferencné

Szakképzés-ráépülés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
40. 1/15/3.a Ápoló 55 723 01 Gyurkó Györgyi
41. 1/15/2.a Ápoló 55 723 01 Szabó Éva

Osztályaink a 2018/2019-es tanévben

Szakgimnázium

# Osztály Ágazat Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügy 19 Fűrész Csilla
2. 9.b Egészségügy 9 Bálint Ágnes
Képző- és iparművészet 11
3. 10.a Egészségügy 24 Gottl Elza
4. 10.b Egészségügy 12 Kovácsné Pozsár Henrietta
Képző- és iparművészet 15
5. 11.a Egészségügy 20 Molnár János
6. 11.b Egészségügy 11 Mikó Anna
Képző- és iparművészet 12
7. 12.a Egészségügy 25 Zanin Csaba
8. 12.b Egészségügy 16 Molnár Haroldné
Képző- és iparművészet 3

Szakközépiskola

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
9. 9.c Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 19 Marancsik Márta
10. 10.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 21 Lelt Klára
11. 11.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 18 Palatinus Mirjam

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
12. 5/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 17 Tóth Andrea
13. 5/13.d Divat- és stílustervező 54 211 02 7 Egervölgyi Lilla
14. 1/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 16 Barát Judit
15. 1/13.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 27 Vörös Virág
16. 1/13.gymgya Gyógymasszőr 54 726 04 7 Lőwy dr Kabai Melinda
Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 15
17. 1/13.fgt Fogtechnikus gyakornok 54 724 01 19 Dobóné Szakács Edina
18. 1/13.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 19 Molnár Éva
19. 2/14.a Gyakorló ápoló 54 723 02 20 Boller Györgyi
20. 2/14.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 26 Jágerné Majoros Éva
21. 2/14.gyal Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 20 Szabó Éva
22. 2/14.gym Gyógymasszőr 54 726 04 12 Kormányos Zoltán
23. 2/14.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 24 Barta Zoltánné
24. 2/14.fgt Fogtechnikus gyakornok 54 724 01 9 Tóthné Bertalan Éva

Szakképzés-ráépülés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
25. 1/15.a Ápoló 55 723 01 28 Farkas Rózsa
26. 1/15.fgt Fogtechnikus 55 724 01 11 Fejes Edit

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
27. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1 éves) 54 723 02 22 Szabó Éva
28. 1/13/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 24 Barát Judit
29. 1/13/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 21 Mihálykó Andrea
30. 1/13/2.gyara Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 7 Balogh-Puskás Enikő Katalin
Radiográfiai asszisztens 54 725 09 13
31. 1/13/2.pkg Perioperatív asszisztens 54 720 04 14 Rózsa Klára
Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 12
32. 1/13/2.gym Gyógymasszőr 54 726 04 18 Kormányos Zoltán
33. 1/13/2.fma Fizioterápiás asszisztens 54 725 03 13 Kószó Katalin
Gyakorló mentőápoló 54 723 01 11
34. 1/13/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 15 Cseh Ferencné
35. 2/14/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 26 Gyurkó Györgyi
36. 2/14/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 29 Boros Katalin
37. 2/14/2.fma Fizioterápiás asszisztens 54 725 03 20 Kerepes Leila
Gyakorló mentőápoló 54 723 01 14
38. 2/14/2.gymra Radiográfiai asszisztens 54 725 09 25 Lipcsei Marianna
Gyógymasszőr 54 726 04 15
39. 2/14/2.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 11 Molnár Éva
40. 2/14/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 10 Nagy Piroska

Szakképzés-ráépülés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
41. 1/15/2.a Ápoló 55 723 01 23 Németh Zoltánné Torma Ida
42. 1/15/3.a Ápoló 55 723 01 29 Barát Judit
43. 1/15/3.sz Szövettani szakasszisztens 55 725 21 15 Szalai Péter

Osztályaink a 2017/2018-as tanévben

Szakgimnázium

# Osztály Ágazat Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügy 28 Gottl Elza
2. 9.b Egészségügy 15 Kovácsné Pozsár Henrietta
Képző- és iparművészet 16
3. 10.a Egészségügy 22 Molnár János
4. 10.b Egészségügy 11 Mikó Anna
Képző- és iparművészet 11
5. 11.a Egészségügy 30 Zanin Csaba
6. 11.b Egészségügy 16 Molnár Haroldné
Képző- és iparművészet 6
7. 12.a Egészségügy 21 Víghné Tisótzki Tünde
8. 12.b Egészségügy 12 Fejes Edit
Képző- és iparművészet 11

Szakközépiskola

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
9. 1/9.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 29 Lelt Klára
10. 2/10.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 21 Palatinus Mirjam

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
11. 1/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 15 Boller Györgyi
12. 1/13.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 25 Jágerné Majoros Éva
13. 1/13.gyal Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 17 Szabó Éva
Gyakorló klinikai laboratóriumi asszisztens 54 725 04 6
14. 1/13.gym Gyógymasszőr 54 726 04 24 Hegyiné Bálint Ágnes
15. 1/13.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 25 Barta Zoltánné
16. 5/13.d Divat- és sílustervező 54 211 02 9 Márkusné Csíkos Ildikó
17. 2/14.a Gyakorló ápoló 54 723 02 35 Farkas Rózsa
18. 2/14.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 29 Csapó-Szabó Gabriella
19. 2/14.gym Gyógymasszőr 54 726 04 28 Lőwy Dr. Kabai Melinda
20. 2/14.rgya Ruhaipari technikus 54 542 02 6 Barát Judit
Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 22
21. 2/14.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 29 Gaborjákné Kovács Judit

Szakképzés-ráépülés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
22. 1/15.a Ápoló 55 723 01 28 Barát Judit
23. 1/15.gye Csecsemő- és gyermekápoló 55 723 02 23 Rózsa Klára
24. 1/15.gya Gyógyszertári asszisztens 55 720 03 14 Molnár Éva

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
25. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1 éves) 54 723 02 32 Németh Zoltánné Torma Ida
26. 1/13/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 34 Gyurkó Györgyi
27. 1/13/2.fma Fizioterápiás asszisztens 54 725 03 17 Kerepes Leila
Gyakorló mentőápoló 54 723 01 16
28. 1/13/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 26 Boros Katalin
29. 1/13/2.gymra Radiográfiai asszisztens 54 725 09 19 Lipcsei Marianna
Gyógymasszőr 54 726 04 22
30. 1/13/2.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 19 Molnár Éva
31. 1/13/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 15 Nagy Piroska
32. 2/14/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 39 Dr. Tihanyi Katalin
33. 2/14/2.lsz Gyakorló klinikai laboratóriumi asszisztens 54 725 04 10 Szalai Péter
Gyakorló szövettani asszisztens 54 725 05 15
34. 2/14/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 23 Jágerné Majoros Éva
35. 2/14/2.gya Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 15 Mihálykó Andrea
36. 2/14/2.gym Gyógymasszőr 54 726 04 20 Farkas Rózsa
37. 2/14/2.ra Radiográfiai asszisztens 54 725 09 34 Balogh-Puskás Enikő
38. 2/14/2.ma Gyakorló mentőápoló 54 723 01 7 Marancsik Márta

Szakképzés-ráépülés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
39. 1/15/2.a Ápoló 55 723 01 23 Szabó Éva
40. 1/15/3.a Ápoló 55 723 01 23 Boros Katalin

Szakképzés (esti tagozat, keresztféléves képzés)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
41. 2/12/2.szgK Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 6 Kormosné Molnár Gyöngyi
42. 2/14/2.kgK Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 11 Palatinus Mirjam

Osztályaink a 2016/2017-es tanévben

Szakgimnázium

# Osztály Ágazat Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügy 27 Molnár János
2. 9.b Egészségügy 15 Mikó Anna
Képző- és iparművészet 12
3. 10.a Egészségügy 31 Zanin Csaba
4. 10.b Egészségügy 22 Molnár Haroldné
Képző- és iparművészet 5
5. 11.a Egészségügy 24 Víghné Tisótzki Tünde
6. 11.b Egészségügy 12 Fejes Edit
Képző- és iparművészet 12
7. 12.a Egészségügy 18 Dr. Pósfainé Szarvas Éva
8. 12.b Egészségügy 7 Tóthé Bertalan Éva
Képző- és iparművészet 11

Szakközépiskola

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
9. 1/9.f Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 25 Palatinus Mirjam

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
10. 1/13.a Gyakorló ápoló 54 723 02 30 Farkas Rózsa
11. 1/13.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 29 Csapó-Szabó Gabriella
12. 1/13.gym Gyógymasszőr 54 726 04 32 Lőwy Dr. Kabai Melinda
13. 1/13.rgya Ruhaipari technikus 54 542 02 9 Barát Judit
Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 20
14. 1/13.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 35 Gaborjákné Kovács Judit
15. 2/14.a Gyakorló ápoló 52 723 01 35 Barát Judit
16. 2/14.gy Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló 52 723 02 27 Rózsa Klára
17. 2/14.egy Gyakorló gyógyszertári asszisztens 52 720 03 16 Molnár Éva
Egészségügyi asszisztens 54 720 01 7
18. 2/14.sm Gyógy- és sportmasszőr 54 726 01 25 Bodorné Pataki Beáta
19. 2/14.rf Ruhaipari technikus 54 542 02 9 Németh Zoltánné Torma Ida
Fogászati asszisztens 54 720 02 24
20. 2/14.kg Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 29 Marancsik Márta

Szakképzés-ráépülés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
21. 3/15.a Ápoló 55 723 01 24 Boller Györgyi
22. 3/15.gye Csecsemő- és gyermekápoló 55 723 02 17 Barta Zoltánné
23. 3/15.gya Gyógyszertári asszisztens 55 720 03 7 Börcsök Borbála

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
24. 1/13/3.a Gyakorló ápoló 54 723 02 41 Dr. Tihanyi Katalin
25. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1 éves) 54 723 02 32 Pleskonicsné Szabó Éva
26. 1/13/2.lsz Gyakorló klinikai laboratóriumi asszisztens 54 725 04 14 Fodor János
Gyakorló szövettani asszisztens 54 725 05 17
27. 1/13/2.fa Fogászati asszisztens 54 720 02 33 Jágerné Majoros Éva
28. 1/13/2.gya Gyógyszertári asszisztens 54 720 03 19 Mihálykó Andrea
29. 1/13/2.gym Gyógymasszőr 54 726 04 24 Farkas Rózsa
30. 1/13/2.ra Radiográfiai asszisztens 54 725 09 27 Balogh-Puskás Enikő
31. 1/13/2.ma Gyakorló mentőápoló 54 723 01 22 Marancsik Márta
32. 2/14/3.a Gyakorló ápoló 52 723 01 19 Boros Katalin
33. 2/14/2.sm Gyógy- és sportmasszőr 54 726 01 25 Bálint Ágnes
34. 2/14/2.r Ruhaipari technikus 54 542 02 7 Nagy Piroska
35. 11/KKV_I_MH Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. 35 345 01 16 Habina Péter

Szakképzés-ráépülés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
36. 2/14/2.a Ápoló 55 723 01 18 Lőwy Dr. Kabai Melinda
37. 3/15/3.a Ápoló 55 723 01 24 Gyurkó Györgyi
38. 15/KKV_II Kis- és középvállalkozások ügyvezetője II. 55 345 01 28 Pécsi László

Szakképzés (esti tagozat, keresztféléves képzés)

# Osztály A képzés megnevezése OKJ szám Létszám Osztályfőnök
39. 2/12/2.szgK Szociális gondozó és ápoló 34 762 01 10 Molnár Gyöngyi
40. 2/14/2.kgK Kisgyermekgondozó, -nevelő 54 761 02 14 Palatinus Mirjam

Osztályaink a 2015/2016-os tanévben

Szakközépiskola (nappali tagozat)

# Osztály Ágazat / Szakmacsoport Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügy 33 Zanin Csaba
2. 9.b Egészségügy 24 Molnár Haroldné
Képző- és iparművészet 6
3. 10.a Egészségügy 28 Víghné Tisótzki Tünde
4. 10.b Egészségügy 14 Fejes Edit
Képző- és iparművészet 13
5. 11.a Egészségügy 23 Dr. Pósfainé Szarvas Éva
6. 11.b Egészségügy 8 Tóthé Bertalan Éva
Képző- és iparművészet 12
7. 12.a Egészségügyi szakmacsoport 20 Thirring Gyuláné
8. 12.b Egészségügyi szakmacsoport 21 Gera Csilla
9. 12.c Egészségügyi szakmacsoport 12 Gottl Elza
Könnyűipari szakmacsoport 8

Szakiskola (nappali, esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Tagozat Létszám Osztályfőnök
10. 3/11.f Szociális gondozó és ápoló (3 éves) nappali 17 Fűrész Csilla
11. 12/2.szg Szociális gondozó és ápoló esti 20 Bojánné Szamosközi Gabriella

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Létszám Osztályfőnök
12. 1/13.a Gyakorló ápoló 33 Barát Judit
13. 1/13.gy Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló 32 Rózsa Klára
14. 1/13.egy Gyakorló gyógyszertári asszisztens 27 Molnár Éva
Egészségügyi asszisztens 12
15. 1/13.sm Gyógy- és sportmasszőr 34 Veres-Szikszai Mónika
16. 1/13.rf Fogászati asszisztens 27 Németh Zoltánné Torma Ida
Ruhaipari technikus 12
17. 2/14.a Gyakorló ápoló 30 Boller Györgyi
18. 2/14.gye Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló 12 Barta Zoltánné
Egészségügyi asszisztens 8
19. 2/14.gyf Gyakorló gyógyszertári asszisztens 10 Börcsök Borbála
Fogászati asszisztens 14
20. 3/15.a Ápoló 22 Pleskonicsné Szabó Éva
21. 3/15.gya Csecsemő- és gyermekápoló 14 Gaborjákné Kovács Judit
22. 3/15.gysz Gyógyszertári asszisztens 11 Farkas Rózsa

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály Képzés megnevezése Létszám Osztályfőnök
23. 1/13/3.a Gyakorló ápoló (2+1) 41 Boros Katalin
24. 1/13/2.a Gyakorló ápoló (1+1) 29 Dr. Lőwy Kabai Melinda
25. 1/13/2.sm Gyógy- és sportmasszőr 28 Farkas Rózsa
26. 1/13/2.r Ruhaipari technikus 9 Nagy Piroska
27. 2/14/3.a Gyakorló ápoló (2+1) 29 Gyurkó Györgyi
28. 2/14/2.ar Ápoló 16 Gyöngyösi Katalin
Ruhaipari technikus 8
29. 2/14/2.sm Gyógy- és sportmasszőr 13 Juhászné Kalmár Katalin
30. 3/15/3.a Ápoló 34 Dr. Tihanyi Katalin

Osztályaink a 2014/2015-ös tanévben

Szakközépiskola (nappali tagozat)

# Osztály Oktatás, képzés típusa Létszám Osztályfőnök
1. 9.a Egészségügyi ágazati szakközépiskola 30 Víghné Tisótzki Tünde
2. 9.b Egészségügyi ágazati szakközépiskola 17 Fejes Edit
Képző- és iparművészeti ágazat 14
3. 10.a Egészségügyi ágazati szakközépiskola 26 Dr. Pósfainé Szarvas Éva
4. 10.b Egészségügyi ágazati szakközépiskola 8 Tóthé Bertalan Éva
Képző és iparművészeti ágazat 14
5. 11.a Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 23 Thirring Gyuláné
6. 11.b Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 24 Gera Csilla
7. 11.c Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 15 Gottl Elza
Könnyűipari szakmacsoport szakközépiskola 8
8. 12.a Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 23 Dr. Szatmáryné Mészáros Ibolya
9. 12.b Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 22 Molnár János
10. 12.c Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 10 Mikó Anna
Könnyűiapri szakmacsoport szakközépiskola 14

Szakiskola (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Létszám Osztályfőnök
11. 2/10.f Szociális gondozó és ápoló szakiskola (3 éves) 19 Fűrész Csilla
12. 2/12.f Szociális gondozó és ápoló szakiskola (2+2) 17 Németh Zoltánné Torma Ida

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Létszám Osztályfőnök
13. 1/13.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam 35 Boller Györgyi
14. 1/13.gye Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam 16 Barta Zoltánné
Egészségügyi asszisztens szakképző évfolyam 10
15. 1/13.gyf Gyakorló gyógyszertári asszisztens szakképző évfolyam 12 Börcsök Borbála
Fogászati asszisztens szakképző évfolyam 12
16. 2/14.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam 34 Pleskonicsné Szabó Éva
17. 2/14.gya Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam 18 Gaborjákné Kovács Judit
18. 2/14.gyf Gyakorló gyógyszertári asszisztens szakképző évfolyam 12 Farkas Rózsa
Fogászati asszisztens szakképző évfolyam 12
19. 3/15.a Ápoló szakképző évfolyam (moduláris) 28 Csibi Gáborné
20. 3/15.gya Csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam (moduláris) 15 Rózsa Klára
21. 3/15.d Divat- és stílustervező szakképző évfolyam 6 Márkusné Csíkos Ildikó

Szakképzés (esti tagozat)

# Osztály A képzés megnevezése Létszám Osztályfőnök
22. 1/13/3.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam (2+1) 42 Gyurkó Györgyi
23. 1/13/2.ar Gyakorló ápoló szakképző évfolyam (1+1) 26 Gyöngyösi Katalin
Ruhaipari technikus 12
24. 2/14/3.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam (2+1) 39 Dr. Tihanyi Katalin
25. 2/14/2.gya Ápoló szakképző évfolyam (1+1) 32 Lőwy dr. Kabai Melinda
Csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam (1+1) 11
26. 3/15/3.a Ápoló szakképző évfolyam (moduláris) 26 Kristóf-Varga Erika

Osztályaink a 2013/2014-es tanévben

Szakközépiskola (nappali tagozat)

# Osztály Oktatás, képzés típusa Létszám Osztályfőnök
1 9.a Egészségügyi ágazati szakközépiskola 32 Pósfainé Szarvas Éva
2 9.b Egészségügyi ágazati szakközépiskola 13 Tóthé Bertalan Éva
Képző és iparművészeti ágazat, divat- és stílustervező 18
3 10.a Egészségügyi orientációs szakközépiskola 24 Thirring Gyuláné
4 10.b Egészségügyi orientációs szakközépiskola 21 Gera Csilla
5 10.c Egészségügyi orientációs szakközépiskola 14 Gottl Elza
Könnyűipari orientációs szakközépiskola 7
6 11.a Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 26 Dr. Szatmáryné Mészáros Ibolya
7 11.b Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 25 Molnár János
8 11.c Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 12 Mikó Anna
Könnyűiapri szakmacsoport szakközépiskola 14
9 12.a Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 23 Víghné Tisótzki Tünde
10 12.b Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 26 Molnár Haroldné
11 12.c Egészségügyi szakmacsoport szakközépiskola 21 Fejes Edit

Szakiskola (nappali tagozat)

# Osztály Oktatás, képzés típusa Létszám Osztályfőnök
12 9.f Szociális gondozó és ápoló szakiskola 29 Fűrész Csilla
13 1/11.f Szociális ápoló és gondozó szakiskola 24 Németh Zoltánné Torma Ida
14 2/12.f Ápolási asszisztens szakiskola 15 Barta Zoltánné

Szakképzés (nappali tagozat)

# Osztály Oktatás, képzés típusa Létszám Osztályfőnök
15 1/13.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam 32 Pleskonicsné Szabó Éva
16 1/13.gya Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam 33 Gaborjákné Kovács Judit
17 1/13.gyf Gyakorló gyógyszertári asszisztens szakképző évfolyam 22 Farkas Rózsa
Fogászati asszisztens szakképző évfolyam 12
18 2/14.ea Általános asszisztens szakképző évfolyam 19 Boller Györgyi
19 2/14.gya Csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam (moduláris) 15 Rózsa Klára
Gyógyszertári asszisztens szakképző évfolyam (moduláris) 15
20 2/14.a Ápoló szakképző évfolyam (moduláris) 31 Csibi Gáborné
21 3/15.a Ápoló szakképző évfolyam (moduláris) 15 Börcsök Borbála
Csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam (moduláris) 10
22 2/14.rd Ruhaipari technikus szakképző évfolyam 7 Márkusné Csíkos Ildikó
Divat- és stílustervező szakképző évfolyam 7
23 3/15.d Divat- és stílustervező szakképző évfolyam 9 Nagy Piroska

Szakképzés (esti tagozat)

# Az osztály jele Oktatás, képzés típusa Létszám Osztályfőnök
24 1/13/3.a Gyakorló ápoló szakképző évfolyam 49 Dr. Tihanyi Katalin
25 1/13/2.gya Gyakorló ápoló szakképző évfolyam 36 Gulyás Mária
Gyakorló csecsemő- és gyermekápoló szakképző évfolyam 11
26 2/14/2.a Ápoló szakképző évfolyam (2évf.) 21 Gyöngyösi Katalin
27 2/14/2.b Ápoló szakképző évfolyam (2évf.) 23 Lőwy Dr. Kabai Melinda
28 2/14/3.a Ápoló szakképző évfolyam (3 évf.) 35 Kristóf-Varga Erika
29 3/15/3.a Ápoló szakképző évfolyam (3 évf.) 23 Fodor János