Szilágyi Nóra Laura - Iskolapszichológus

Szilágyi Nóra Laura vagyok, a Szegedi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának az iskolapszichológusa. A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán végeztem 2011-ben klinikai és személyiséglélektan szakirányon pszichológusként, és pszichológus tanárként. Iskolapszichológusként várom diákok, szülők és tanárok megkeresését.

Az iskolapszichológus alapvető célja, hogy szaktudásával az iskola oktató-nevelő munkáját segítse, hatékonyságát növelje. Tevékenysége a diák - szülő - pedagógus hármasával való szoros együttműködésben valósul meg. Az iskolában működő pszichológiai ellátás előnye, hogy a szülők és a tanulók az iskolai szolgáltatás részeként vehetik igénybe.

További információkat talál az iskolapszichológusi munkáról a Dél-Alföldi Iskolapszichológiai Módszertani Központ honlapján: http://sites.google.com/site/dipszi01/Home

Hogyan érhet el?

E-mailben a nora.l.szilagyi@gmail.com e-mail címen, illetve személyesen, vagy telefonon a két iskolában a következő napokon:

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Szegedi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája
Kodály tér 1.
Tel: 62/550-486
Fogadóóra szülőknek: 5. óra (11:40-12:25)
Szegedi SZC Vedres István Építőipari Szakgimnáziuma
Horváth Mihály u. 2-6.
Tel: 62/547-160
Fogadóóra szülőknek: 4. óra (10:40-11:25)